Náš tým

Ing. Lukáš Lichtenberg

Ing. Lukáš Lichtenberk

Předseda správní rady, ředitel

+420 776 633 678

info@okprofit.cz

Michal Slowik

Michal Slowik

Finance jsou můj svět a dělám vše pro to abych svým klientům zajistil stabilní, ale výjimečné výnosy. S více než 5 lety zkušeností v odvětví finančních služeb jsem zdokonalil své dovednosti v poskytování personalizovaných a efektivních finančních řešení.

Od roku 2015 jsem strávil 2 roky jako Senior osobní bankéř v České spořitelně, kde jsem byl zodpovědný za správu portfolia afluentních klientů a poskytování specializovaných finančních služeb. To zahrnovalo vytváření finančních a investičních plánů na míru potřebám mých klientů a správu různých produktů, jako jsou hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry, investice a pojištění.

Po svém působení v České spořitelně jsem v letech 2017 až 2023 zastával různé vyšší manažerské pozice v MONETA Money Bank, včetně regionálního manažera a regionálního investičního manažera. V roli regionálního investičního manažera jsem byl zodpovědný za řízení týmu investičních profesionálů a podporu regionálního růstu, to vše při zajištění plnění obchodních plánů a mentoringu nových zaměstnanců.

Marko Petko

Ing. Marko Petko

Financím se profesionálně věnuji od roku 2017, kdy jsem nastoupil do ING Banky jako klientský pracovník, který pomáhal klientům se zhodnocováním finančních prostředků skrze investice a spořící účty. Následně jsem v ING Bank působil jako manažer poboček, kdy jsem měl na starosti 2 největší pobočky v Praze.

Po ukončení činnosti ING Bank v ČR jsem začal pracovat v MONETA Money Bank na pozici investičního specialisty, kde jsem se zaměřoval na movitou klientelu z řad fyzických a právnických osob ve více oblastech ČR včetně Prahy. Profesně jsem klientům spravoval finance za více než půl miliardy korun.

V roce 2018 jsem vystudoval na Mendelově univerzitě inženýrský program Finance a investiční management, což mi přináší do mé práce i teoretický pohled na svět financí, především co se týká oblasti investic.