Aktuality

Aktualita 5/2023

Více informací

Aktualita 5/2023

23.5.2023

Blíží se opět změny úrokových sazeb?

Po delší nečinnosti ČNB v oblasti úrokových sazeb se v příštím měsíci pravděpodobně dočkáme jejich zvýšení, byť jen kosmetického, o 25 bb. Guvernér ČNB Michl po svém nástupu prosazoval stabilitu sazeb a jejich postupné snižování. Míra inflace, kterou se nám v ČR nedaří zkrotit pod požadovanou úroveň, však nutí bankéře ČNB k razantnímu kroku, který se dotkne především fondů státních dluhopisů ČR s delší splatností.

Další aktuality můžete pravidelně sledovat nejen zde, ale i na našich sociálních sítích (LinkedIn, Facebook, Instagram).

Aktualita 4/2023

Více informací

Aktualita 4/2023

29.4.2023

Co ovlivnilo v nedávné době akciové trhy?

Zvýšení sazeb Fedu dostihlo první menší banky v USA. Problémem bylo držení dlouhodobých dluhopisů, které jsou nejcitlivější na změny úrokových sazeb centrálních bank. Jedná se například o Signature Bank. I to přineslo v posledních týdnech nejistotu na akciové trhy.

Další aktuality můžete pravidelně sledovat nejen zde, ale i na našich sociálních sítích (LinkedIn, Facebook, Instagram).

Administrativní pracovník/ce

Více informací

Administrativní pracovník/ce

10.4.2023

OK PROFIT, členská společnost uskupení OK HOLDING, poskytující investiční služby, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici administrativního pracovníka/ce. Místem výkonu práce je Brno a náplň práce je následující:

Co vás bude čekat? ⬇️

✅ Zpracování a třídění přijaté/odeslané pošty,
✅ telefonní a e-mailová komunikace,
✅ příprava klientské dokumentace,
✅ kontrola a zápis produkce do informačního systému společnosti,
✅ zpracování fakturace a provizních sestav,
✅ zpracování reportingu investic a komunikace s obchodními partnery,
✅ příprava mzdových podkladů.

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte a dejte nám o sobě vědět ➡️ kariera@okholding.cz a my se vám moc rádi ozveme.

OK HOLDING BULLETIN 2/2023

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2023

1.4.2023

Encyklopedie Wikipedie říká, že: 1. duben je 91. dnem roku podle gregoriánského kalendáře, a do konce roku zbývá 274 dní. Svátek má Hugo. 1. duben je často nazýván „apríl“ - už do 16. století je apríl spojen s různými žertíky a drobnými zlomyslnostmi. My dodáváme, že je 1. duben je také již sedmým rokem dnem, kdy vychází druhé vydání našeho OK HOLDING bulletinu v daném roce.

I tentokrát jsme pro naše čtenáře připravili několik rozhovorů, novinek a informací o lidech i dění v našich členských společnostech z uskupení OK HOLDING.

Přejeme příjemné čtení!

 

Ke stažení:
OK HOLDING BULLETIN 2/2023

OK HOLDING BULLETIN 1/2023

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2023

1.1.2023

S prvním dnem nového roku přinášíme také první vydání OK HOLDING BULLETINU.

I tentokrát jsme pro naše čtenáře připravili několik rozhovorů, novinek a informací o lidech i dění v našich členských společnostech z uskupení OK HOLDING.

Po naplněných svátečních dnech vykročte do nového roku pozvolna a v klidu, nad stránkami našeho bulletinu. Přejeme příjemné čtení!

 

Ke stažení:
OK HOLDING BULLETIN 1/2023

OK HOLDING BULLETIN 4/2022

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2022

1.10.2022

1. říjen je nejen mezinárodním dnem kávy, ale také dnem, kdy vychází letošní čtvrté vydání OK HOLDING BULLETINU.

I tentokrát jsme pro naše čtenáře připravili několik rozhovorů, novinek a informací o lidech i dění v našich členských společnostech uskupení OK HOLDING.

Není lepší způsob jak oslavit svátek kávy než právě šálkem dobré kávy - doplňte jej dobrým čtením a úspěšně vykročte do finální čtvrtiny letošního roku!

 

Ke stažení:
OK HOLDING BULLETIN - 4/2022

Nový videospot OK HOLDING

Více informací

Nový videospot OK HOLDING

18.8.2022

Představujeme OK HOLDING prostřednictvím nového videospotu!

Pro spolupráci jsme oslovili našeho klienta, zlínský Bumerang Film, jenž patří k předním audiovizuálním produkčním společnostem v České republice.

 

OK HOLDING BULLETIN 3/2022 v nové podobě

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2022 v nové podobě

1.7.2022

1.ledna 2017 jsme našim klientům, obchodním partnerům i spolupracovníkům představili první vydání OK HOLDING BULLETINU. Za více než 5 let jsme připravili 25 vydání tohoto holdingového časopisu, v němž přijala pozvání k rozhovoru řada našich úspěšných klientů a obchodních partnerů. V bulletinu jsme také představovali naše kolegy, informovali o dění v členských firmách i o dalších zajímavostech.

Dnes představujeme bulletin v nové podobě. A ač je toto aktuální vydání vizuálně zcela odlišné (o důvodech se dozvíte více na stranách 30 - 33), věříme, že to dobré si zachoval a že se Vám bude líbit!

 

OK HOLDING mění vizuální tvář

Více informací

OK HOLDING mění vizuální tvář

1.7.2022

Po několika měsících intenzivních příprav si Vám dnes dovolujeme představit novou vizuální identitu uskupení OK HOLDING i všech jeho členských firem.

Tvůrci nového vizuálu stáli před nesnadným úkolem: žádný decentní facelift, ale zcela nově definovat logo jak samotného OK HOLDING, tak i jeho členských firem. A to tak, aby odpovídalo dnešní vizuální komunikaci, podporovalo sílu a jedinečnost uskupení, propojovalo i sjednocovalo všechny členské firmy.

 

Autorem nové vizuální identity OK HOLDING je Tobiáš Grolich a TWENTYFOURSEVEN Promotions (více se o genezi log dozvíte v OK HOLDING BULLETINU 3/2022, který právě dnes vychází).

 

Nová podoba loga i vizuálního stylu splňuje přesně naše požadavky. Díky jednotícímu grafickému symbolu, vycházejícího z písmene “O”, zobrazují jednotlivá loga propojenost a synergii celého uskupení, což ještě podtrhuje identické barevné pojetí, jehož základní barvou je British racing green, a citlivá volba písma, doplňující grafický symbol. 

Věříme, že se Vám nová vizuální podoba bude líbit!

https://www.okprofit.cz/media/preskladane-schema.jpg

Agroteam CZ je prvním certifikovaným dotačním poradcem v ČR

Více informací

Agroteam CZ je prvním certifikovaným dotačním poradcem v ČR

25.5.2022

V minulých dnech byl završen náročný, více než rok trvající, proces certifikace a naše sesterská společnost Agroteam CZ se tak jako první v České republice může pyšnit certifikátem ADVIGREEN.

Co získání tohoto certifikátu znamená pro klienty společnosti Agroteam CZ? V podstatě se jedná o garanci, že poskytované poradenské služby jsou kvalitní a správně řízené. Významným bonusem však je, že poradenské služby Agroteam CZ budou nově také dotovány, což zajistí jejich dostupnost v podstatě všem zemědělcům!


Kolegům z Agroteam CZ blahopřejeme k tomuto mimořádnému úspěchu! 

 

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1369-9a5cf7ab02.jpg

OK HOLDING BULLETIN 2/2022

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2022

1.4.2022

Letošní druhé, jarní vydání OK HOLDING BULLETINU je tu. Nahlédněte s námi do jeho obsahu: ústřední rozhovor s viceprezidentkou holdingu MEDIS, Blankou Kropáčovou Kalcsovou, obchodní výsledky OK HOLDING, rozhovor s Pavlem Soukopem v rubrice "Z blízka“ o AGRO Brno - Tuřany…

To je jen malá ochutnávka z aktuálního vydání, v němž samozřejmě nebudou chybět odborné příspěvky z dalších společností uskupení OK HOLDING.


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 2-2022
 

OK HOLDING BULLETIN 1/2022

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2022

1.1.2022

Představujeme OK HOLDING BULLETIN 1/2022. Pozvání k titulnímu rozhovoru tentokrát přijal Milan Ondra, jeden ze zakladatelů OK GROUP, a vy se tak dočtete o zásadní změně, která jeho i nás v následujících týdnech čeká.

V dalším rozhovoru, v rubrice “Z blízka”, pak právě Milan Ondra vyzpovídal našeho klienta, zlatého olympijského střelce, Jiřího Liptáka. Oba rozhovory doplňují osobité fotografie renomovaného brněnského fotografa Romana France.
Slovenští kolegové představují dalšího z našich klientů, společnost AUTO¬-IMPEX, která je autorizovaným prodejcem a servisem vozidel značek Nissan, GT-R, Fiat, Fiat Professional, Iveco, Iveco Bus a Iveco Magirus. Určitě doporučujeme také příspěvek Lukáše Horáčka o milníku, kterého se podařilo v uplynulých týdnech dosáhnout společnosti OK BROKERS. Aktuální vydání bulletinu doplňují informace o dění v OK HOLDING či odborné příspěvky o pojištění, investicích a dotacích.
 

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 1-2022

PF 2022

Více informací

PF 2022

22.12.2021

K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2022 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a spolupráci.

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/pf2022/1358-01ff55cb8f.jpg

 

PS: Na video z focení se můžete podívat zde: 
VIDEO

Soutěž DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU zahájena

Více informací

Soutěž DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU zahájena

11.11.2021

V pondělí 1. listopadu 2021 byl zahájen další ročník soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR. Stejně jako v předchozích letech je i v tomto, již 12. ročníku, jedním z partnerů soutěže společnost OK GROUP a.s.

I letos se otevírá celkem šest soutěžních kategorií a nominace či hlasy je možné zasílat přes webové stránky soutěže www.danar-roku.cz. Nebude také chybět vyhlášení žebříčku největších poradenských firem za uplynulý rok.  Mediální podporu této profesní soutěže zajišťují mimo jiné Komora daňových poradců ČR, Svaz účetních ČR a Komora certifikovaných účetních.


Odborná veřejnost, kterou představují experti a specialisté z daňové oblasti, má v rukou prostřednictvím svých hlasů rozhodování v kategoriích Daňař roku 2021, Daňové naděje roku 2021 a Daňová osobnost roku 2021. Oproti tomu široká veřejnost (bez omezení) může hlasovat v kategoriích Nejlepší lektor/ka v daních, Nejvstřícnější pracoviště finančního úřadu a Nejžádanější zaměstnavatel v daních za rok 2021.


V rámci kategorie ETL Global Největší poradenská firma roku 2021 bude zveřejněn žebříček největších poradenských firem za rok 2021, který se sestavuje na základě několika sledovaných ukazatelů. Sestavení této kategorie podpořila společnost ETL Global.


Nominace je možné zasílat prostřednictvím webových stránek www.danar-roku.cz do pondělí 22. listopadu 2021. Ze zaslaných nominací pak vybere porota tzv. short list finalistů, pro které bude možné hlasovat do 7. ledna 2022. O měsíc později, konkrétně ve středu 9. února 2022, budou výsledky zveřejněny (forma vyhlášení výsledků bude upřesněna v průběhu ledna roku 2022 na webových stránkách soutěže).


Harmonogram soutěže:

 • zahájení 1. listopadu 2021
 • nominace do 22. listopadu 2021
 • ukončení hlasování 7. ledna 2022
 • vyhlášení výsledků 9. února 2022

Více informací naleznete na www.danar-roku.cz.

OK HOLDING BULLETIN 4/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2021

1.10.2021

Poslední letošní vydání OK HOLDING BULLETINU právě vychází. V úvodním příspěvku představují naši kolegové z OK GROUP SLOVAKIA jednoho ze svých předních obchodních partnerů, společnost WOOD & Company, která v letošním roce slaví již 30 let svého působení v Česku a na Slovensku.

Ani tentokrát nechybí pravidelné rubriky: „Z blízka“ nahlédneme do tetovacího studia Jiřího Tylšara, „Na slovíčko“ pozval Jiří Volek z OK GROUP v Hradci Králové kolegyni Gabrielu Zákravskou a v „interview“ jsme vyzpovídali výkonného ředitele České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování, Marka Černocha. Ohlédněte se s námi také za letními akcemi, ať již těmi formálními či neformálními, které jsme v rámci společností uskupení OK HOLDING v minulých týdnech pořádali. 


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 4-2021
 

Rozhovor s Radkem Kubišem

Více informací

Rozhovor s Radkem Kubišem

22.9.2021

O tom, že se uskupení OK HOLDING stalo partnerem mezinárodního hudebního festivalu JazzFestBrno jsme informovali již několikrát.

Nejen o této prestižní spolupráci si můžete přečíst v rozhovoru s Radkem Kubišem, ve speciální festivalové příloze, která vychází ve středu 22. září jako součást Hospodářských novin.

Ke stažení
Hospodářské noviny - rozhovor R. Kubiš
 

OK HOLDING BULLETIN 3/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2021

1.7.2021

V první prázdninový den představujeme nový OK HOLDING BULLETIN. Přijměte tedy pozvání k návštěvě města Šumperka v titulním rozhovoru s Jakubem Jirglem, jeho místostarostou.

Poznejte „Z blízka“ polní roboty, kdy průvodcem světem precizního zemědělství Vám bude Michal Krutiš ze společnosti  AGRI-PRECISION. V rozhovoru s Markem Kiš-Bandi se s námi přesuňte na Slovensko a přečtěte si o Hilti Slovakia, jedničce na trhu v segmentu stavební techniky.


O Vaši pozornost se bude ucházet i Rami Makki, který Vám představí OK HOLDING PREMIUM, naši novou servisní společnost. A ani v tomto vydání samozřejmě nechybí novinky z pojistného trhu, aktuální dotační příležitosti a informace z našich holdingových společností. 


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 3-2021
 

Aktivovali jsme bezplatnou pomoc s řešením škod po řádění...

Více informací

Aktivovali jsme bezplatnou pomoc s řešením škod po řádění tornáda!

26.6.2021

Velmi nás zasáhla zpráva ze čtvrtečního večera, 24. června 2021, z jižní části Jihomoravského kraje, kdy řada obcí v okresech Břeclav a Hodonín byla doslova zpustošena řáděním tornáda, krupobitím a silným přívalovým deštěm. Tato událost se nás dotýká o to více, že řada našich kolegů má v zasažených oblastech rodinné příslušníky, přátele, klienty nebo dokonce v oblastech přímo bydlí.

Naši pracovníci likvidace již navštívili některé z našich klientů v postižených místech, a i díky tomu máme o apokalyptických následcích této živelní události poměrně přesné informace. Rádi bychom tedy nabídli bezplatnou pomoc s řešením škod u pojišťoven po řádění tornáda pro všechny poškozené osoby i firmy, bez rozdílu. Pomůžeme tedy i těm, kteří nejsou klienty OK GROUP či kterékoli společnosti v rámci OK HOLDING. Tak jako živelní pohromy nehledí na hranice měst a obcí, ani my nehledíme na to, je-li poškozený občan či poškozená firma naším klientem nebo ne. Pomoc potřebují zkrátka všichni!

Jak této pomoci pomohou poškození využít?

Jednoduše. Stačí poslat na e-mail likvidace@okgroup.cz tyto údaje:

 • telefonický kontakt na poškozenou osobu
 • jméno pojišťovny + číslo pojistné smlouvy nebo alespoň hlavní identifikační údaje o pojistníkovi (jméno, rodné číslo/IČ)
 • fotografie a stručný soupis poškozených věcí
 • číslo účtu pro výplatu pojistného plnění


Určený pracovník likvidace se následně s poškozeným spojí a pomůže celou škodu s pojišťovnou vyřešit. Naši maximální snahou je poškozeného co nejméně zatěžovat, přitom však jeho škodní událost aktivně řešit.

Přikládáme také postup, jak nejlépe a nejrychleji vyřešit škody při kalamitních situacích:

 1. Oznamte událost svému makléři. Makléř následně zajistí potřebné hlášení pojišťovně a komunikaci s pojišťovnou. Pokud makléře nemáte, obraťte se přímo na pojišťovnu, nicméně kontaktní centra mohou být v kalamitních situacích zahlcena, proto je vhodné využít on-line hlášení škody.
 2. Proveďte fotodokumentaci. Průběžně foťte rozsah poškození, a to především v situaci, pokud je nezbytně nutné některé následky škody okamžitě odklidit před případnou prohlídkou pojistitele. Zkontrolujte, že fotografie jsou dobře čitelné a ostré. Je dobré mít raději více fotek než méně.
 3. Předcházejte rozšíření škody. Pokud je to možné, zabezpečte provizorně poškozený majetek, aby se minimalizovalo riziko vzniku následných škod nebo zvětšování aktuálního rozsahu.
 4. Připravte si potřebné podklady pro zdárné dotažení škodní události (např. pojistnou smlouvu, seznam poškozených a zničených věcí s uvedením jejich pořizovací ceny a stáří, pořizovací nebo jiné doklady k těmto věcem, jsou-li k dispozici, stavební plány v případě poškození nemovitosti, podrobnější fotodokumentaci vzniklé škody aj.)
 5. Při provádění oprav či odstraňováním zbytků dbejte pokynů pojišťovny.
   

Defíci pro záchranku

Více informací

Defíci pro záchranku

15.6.2021

V minulých dnech převzala Mgr. Michaela Bothová ze ZZS JMK od obchodního ředitele OK GROUP, Jana Malocha, tři velké Defíky. Tito plyšoví pejsci záchranáři poputují na jednotlivá územní oddělení Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje.

O Deficích: součástí náplně práce záchranářů je, bohužel, i péče o děti. Nejčastěji se jedná o úrazy, kolapsy, febrilní křeče, akutní zánět hrtanu, bolesti břicha, epilepsii a další zdravotní komplikace. Aby záchranáři v těchto složitých situacích dětem alespoň trochu ulehčili, vozí v sanitkách Defíky, pejsky záchranáře. Plyšovou hračku dostávají malí pacienti, aby zmírnila jejich bolest a stres při ošetřování. Někdy je třeba dát hračku i dítěti, které sice přímo nepotřebuje péči záchranářů, ale je svědkem situace, kdy pomoc potřebuje někdo z jeho blízkých. I v tomto případě je tedy cílem zmírnit obavy a napětí. Snahou je, aby celý proces přednemocniční péče byl pro malé pacienty co nejméně bolestný a měl co nejmenší následky.

 

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1344-9d05d6b630.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1343-edc5589dac.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1345-9d05d6b630.jpg

JazzFestBrno oslaví mezinárodní den jazzu koncertem Jiřího L...

Více informací

JazzFestBrno oslaví mezinárodní den jazzu koncertem Jiřího Levíčka

29.4.2021

Pořadatelé festivalu JazzFestBrno, mezi jehož hlavní partnery patří i uskupení OK HOLDING, v období zákazu živé kultury nezahálejí. Na obrazovkách České televize uvádějí už brzy sérii koncertů a prostřednictvím streamu oslaví Mezinárodní den jazzu.

 

Tři koncerty, které festival natočil ve spolupráci s Českou televizí v jejím brněnském studiu, postupně představí novou kapelu varhaníka Ondřeje Pivce, dále trio Roberta Balzara s Danem Bártou a hostujícím trumpetistou Kornélem Feketem-Kovácsem a nakonec čerstvé držitele ceny za jazzovou nahrávku roku 2020 Cotatcha Orchestra společně s Lenkou Dusilovou. Na tyto koncerty se příznivci jazzu mohou těšit na ČT art každou neděli. První červnovou neděli pak ČT art odvysílá ještě záznam vystoupení kapely Vilém Spilka Quartet, které natočila v Divadle Husa na provázku během loňského ročníku festivalu.


Kromě televize bude znít jazz také ze sociálních sítí. Na Mezinárodní den jazzu, tedy 30. dubna od 20.00 hodin, odstreamuje festival koncert tria pianisty Jiřího Levíčka z Besedního domu. Jeho nový projekt Stay in Tune stojí na vlastních kompozicích a originálních úpravách jazzových standardů. Výrazová jednota a prostor pro kolektivní improvizaci při zachování hlavního kurzu jsou základními rysy projevu tohoto seskupení. „Na Den jazzu natočíme v Besedním domě do záznamu také koncert kapel Post Noisy Pots a The Survivors. Zároveň dokončujeme zpracování záznamu tria Nikol Bókové, který jsme natočili na konci loňského roku v pavilonu Morava na brněnském výstavišti,“ odhaluje další plány Spilka.


Dovolujeme si tímto pozvat všechny příznivce jazzu ke sledování koncertu tria pianisty Jiřího Levíčka prostřednictvím portálu Youtube.
VIDEO
 

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1340-0b883d3ad6.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1341-e738becd99.jpg

OK HOLDING BULLETIN 2/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2021

1.4.2021

V druhém vydání OK HOLDING BULLETINU vám přinášíme poutavý rozhovor s MUDr. Hanou Albrechtovou, ředitelkou jihomoravské zdravotnické záchranné služby. Dozvíte se, jaká je práce záchranáře, jaké problémy musí vedení řešit i co nového připravují.

V rubrice “Z blízka” nahlédnete do módního průmyslu, kde vám společnost 1981 představí svůj koncept obchodu s použitým oblečením.


Zavřená výstaviště jsou velkou komplikací, ale také důvodem pro hledání nových obchodních příležitostí, a to jak v Čechách, tak i na Slovensku. V rozhovoru s Alexandrem Rozinem ml., výkonným ředitelem slovenské společnosti INCHEBA, a.s., se dozvíte nejen o problémech v tomto sektoru, ale i o novém návrhu kulturního a kongresového centra v Bratislavě.
A samozřejmě nechybí spousta dalších, věříme, že zajímavých, informací z našich holdingových společností.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 2-2021

Ze zákulisí BUSINESS párty

Více informací

Ze zákulisí BUSINESS párty

23.3.2021

Aktuální situace nám bohužel nedovolila ani v letošním roce setkat se osobně, a proto jsme pro naše kolegy uspořádali ve čtvrtek 18. března výroční poradu on-line, s podtitulem OK HOLDING Business párty.

On-line vysílání konference proběhlo z brněnského pracoviště IT na Londýnském náměstí. Konferenci zahájil Radek Kubiš společně s Janem Malochem. První blok byl zaměřen na obchod, kdy Radek Kubiš prezentoval obchodní úspěchy, aktuální situaci i záměry do dalšího období pro celý OK HOLDING, Jan Maloch následně představil obchodní úspěchy za jednotlivé společnosti a na něj navázala Barbora Vilišová, která poblahopřála obchodně nejúspěšnějším kolegům: Vlaďce Janáčkové (3. místo), Haně Hervířové (2. místo) a společnosti BPM silesia group s.r.o. (1. místo) - ještě jednou gratulujeme!


V druhé části pak prezentovali přednášející novinky a důležité informace ze světa pojištění (Michal Kubiš), vzdělávání (Petr Deduch), likvidace (Jiří Nudčenko), pojištění korporátních klientů (Marieta Vodrážková Melichárková), IT (Petr Horáček) a podpory obchodu (Matyáš Charvát).

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1331-fc6e229d14.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1332-fc6e229d14.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1333-fc6e229d14.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1334-b16b49de5e.jpg


 

OK GROUP i letos partnerem soutěže DAŇAR & DAŇOVÁ FIRMA roku...

Více informací

OK GROUP i letos partnerem soutěže DAŇAR & DAŇOVÁ FIRMA roku 2020

1.3.2021

Slavnostní ceremoniál 11. ročníku vyhlášení výsledků soutěže DAŇAR & DAŇOVÁ firma roku proběhl netradičně on-line přenosem v úterý 9. 2. 2021 v prostorách pořádající společnosti Wolters Kluwer ČR, a.s.

Společnost OK GROUP a.s. je, spolu se svým významným klientem Komorou daňových poradců ČR, partnerem této soutěže. Nominace probíhala od 2. 11. 2020 do 23. 11. 2020 a hlasování bylo ukončeno 8. 1. 2020. Pořádající společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. rozdělila soutěž do 3 skupin a 7 kategorií. Ti nejlepší daňoví specialisté a osobnosti byli vybráni na základě hlasování laické i odborné veřejnosti. Vedle toho byly také vyhlášeny tři Nejvstřícnější finanční úřady a Nejžádanější zaměstnavatel v daních za rok 2020. Do soutěže bylo nominováno celkem 48 daňových specialistů a osobností, největší počet nominovaných pak zaznamenala kategorie Daňové naděje roku 2020. 


Výsledky a informace k soutěži naleznete na stránkách soutěže www.danar-roku.cz.
 

Dotační zpravodaj

Více informací

Dotační zpravodaj

11.2.2021

Kolegové z dotačního poradenství pro Vás připravili ucelený přehled připravovaných dotačních programů, které bude možné čerpat v roce 2021.

Kompletní informace, včetně termínů, podmínek a výše dotace naleznete níže. 


Ke stažení
Dotační zpravodaj 1/2021
 

OK HOLDING BULLETIN 1/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2021

1.1.2021

OK HOLDING Bulletin vstupuje do nového ročníku! Je nám velkou ctí přiblížit Vám, prostřednictvím rozhovoru s generálním ředitelem České filharmonie, Davidem Marečkem, tento světově proslulý symfonický orchestr.

Z blízka nahlédneme na filmové producenty ze zlínské společnosti Bumerang Film. Samozřejmě nemůžeme opomenout představení nových tváří a tentokrát i nové divize uskupení OK HOLDING. První vydání letošního roku doplňuje také řada, věříme, že i pro Vás zajímavých, informací z našich dceřiných společností.


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 1-2021
 

OK HOLDING BULLETIN 4/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2020

1.10.2020

významný český podnikatel Josef Zajíček svou novou podnikatelskou aktivitu - vlastní značku hodinek „BOHEMATIC“, v rubrice Z blízka poznáte aktivity skupiny AUTO UH Pavla Buraně a doporučujeme také rozhovor s Milanem Pavelkou z vinařské společnosti VPS Vinohradníctvo PAVELKA A SYN na straně 20. Rovněž vám představíme nové kolegy v rámci uskupení OK HOLDING a jako obvykle vás seznámíme s aktuálním děním z našich holdingových společností.

Ke stažení
OKH Bulletin 4-2020

OK HOLDING BULLETIN 3/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2020

1.7.2020

V aktuálním čísle OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst několik zajímavých rozhovorů: s náměstkem hejtmana Královéhradeckého kraje, Alešem Cabicarem, s Mariánem Šebestou z Povodí Labe a také Václavem Staňkem o jeho značce ručně šitých bot Vasky. Dále se dozvíte, jak koronavirus ovlivnil fungování/podnikání našich klientů a spoustu dalších informací.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 3-2020

OK HOLDING BULLETIN 2/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2020

1.4.2020

Druhé číslo OK HOLDING Bulletinu, které vychází v původně plánovaném termínu konání jednoho z největších zemědělských veletrhů v Evropě – TECHAGRO, je zaměřené především na zemědělství.

Ačkoliv si situace kolem šíření koronaviru vynutila odložení veletrhu na příští rok, věříme, že v bulletinu naleznete spoustu zajímavých článků. Mimo jiné se dozvíte, jak se pěstuje mák na Slovensku nebo český česnek, s jakými technologiemi pracují studenti Agronomické fakulty a spoustu dalších zajímavostí.


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 2-2020
 

Obchodní výsledky společnosti OK BROKERS s.r.o. v roce 2020

Více informací

Obchodní výsledky společnosti OK BROKERS s.r.o. v roce 2020

18.1.2020

I přes značně netradiční loňský rok si naše sesterská společnost OK BROKERS s.r.o. připsala velmi dobrý obchodní výsledek.

Partnerská síť nezávislých samostatných zprostředkovatelů v roce 2020 přivítala 25 nových členů a její celkové předepsané pojistné vzrostlo o 27 %, konkrétně na 1,79 mld. Kč. Bližší informace o společnosti naleznete stránkách společnosti OK BROKERS.

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1319-2829d59ba7.png

OK HOLDING BULLETIN 1/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2020

1.1.2020

Co obnáší práce na pozici výkonného ředitele Arcibiskupství pražského, jak jezdit v zimě na silnicích s klidem, rozhovory s našimi zákazníky MEDUSE DESIGN a AVIS a spoustu dalších zajímavostí si můžete přečíst v letošním prvním čísle OK HOLDING Bulletinu.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 1-2020

OK HOLDING BULLETIN 4/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2019

1.10.2019

Zamyšlení Jana Malocha nad současnou situací na trhu práce, rozhovor s Petrem Otáhalem, ředitelem přední dopravní společnosti HELICAR či rozhovor s generálním ředitelem Agra pojišťovny, Markem Bizoněm - to jsou jen některá z řady témat našeho letošního posledního vydání OK HOLDING BULLETINU.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 4-2019

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2019

22.8.2019

V zemědělském speciálu OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst dva poutavé rozhovory – s Milanem Hančem z Jahodárny Vraňany na Mělnicku nejen o pěstování jahod a s Vladimírem Erpsem ze společnosti Probitas o zemědělství, dotacích a také o tom jaké to je vést hotel.

Dále se v tomto čísle dozvíte informace o podzimních dotačních výzvách, dotacích OP PIK pro zemědělské podnikatele a mnoho dalšího z oblasti zemědělství.

Ke stažení

OK HOLDING Bulletin Zemědělský speciál 2019 

OK HOLDING BULLETIN 3/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2019

1.7.2019

Představujeme třetí číslo našeho čtvrtletníku, ve kterém se dozvíte, co obnáší profese daňového poradce, že CARkulka zvítězila, naleznete zde také pozvánku na výstavu Země Živitelka a mnoho dalších zajímavých článků.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 3-2019

OK HOLDING BULLETIN 2/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2019

1.4.2019

V letošním druhém čísle našeho čtvrtletníku OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst zajímavý rozhovor s kvestorem Ing. Liborem Sádlíkem z Mendelovy univerzity, která letos slaví 100 let od založení, na straně 17 nepřehlédněte pozvánku společnosti OK KLIENT na konferenci finančních poradců FINfest a naleznete zde spoustu dalších informací týkajících se společností uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OKH Bulletin 2-2019

OK HOLDING BULLETIN 1/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2019

1.1.2019

Dovolte nám představit letošní první číslo OK HOLDING Bulletinu, ve kterém opět najdete spoustu zajímavých informací o dění v jednotlivých společnostech uskupení OK HOLDING.

Bulletin vychází v inovovaném designu.


Ke stažení
OKH Bulletin 1-2019
 

OK HOLDING BULLETIN 4/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2018

1.10.2018

Představujeme letošní poslední číslo čtvrtletníku OK HOLDING BULLETIN, ve kterém si můžete přečíst zajímavý rozhovor s Pavlem Dvořáčkem ze společnosti RUDOLF JELÍNEK anebo s Ing. Jaroslavem Besperátem o marketingu v České podnikatelské pojišťovně. Dále se dozvíte spoustu zajímavých informací z dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 4-2018

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2018

22.8.2018

Nové speciální číslo časopisu OK HOLDING BULLETIN Zemědělský speciál 2018 vychází při příležitosti jubilejního 45. ročníku výstavy Země Živitelka.

V hlavním rozhovoru s panem Zdeňkem Částkou se dozvíte, jak hospodaří společnost AGROSPOL, Malý Bor na Klatovsku, informace o očekávaném podzimním kole Programu rozvoje venkova zaměřeném na dotace a další zajímavé novinky z oblasti zemědělství.

Ke stažení

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2018 

OK HOLDING BULLETIN 3/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2018

1.7.2018

Vyšlo nové číslo čtvrtletníku OK HOLDING BULLETIN. Ve třetím čísle si přečtete nejen poutavý rozhovor s Ing. Liborem Burianem, MBA o společnosti MATRIX a.s., ale najdete zde i spoustu dalších zajímavých informací týkajících se společností v uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 3-2018

OK HOLDING BULLETIN 2/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2018

1.4.2018

Letošní druhé číslo OK HOLDING Bulletinu má v souvislosti s nadcházejícím mezinárodním veletrhem TECHAGRO v podtitulu „zemědělský speciál“. Najdete v něm zajímavé články nejen z oblasti zemědělství, ale také spoustu dalších zajímavých informací z dění v rámci uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 2-2018

OK HOLDING BULLETIN 1/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2018

1.1.2018

V novém čísle čtvrtletníku OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst rozhovor s Mons. ThLic. Tomášem Holubem, Th. D. a spoustu dalších zajímavých článků mapujících dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 1-2018

OK HOLDING BULLETIN 4/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2017

1.10.2017

Ve čtvrtém čísle našeho čtvrtletníku najdete opět spoustu zajímavých informací o dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK Holding Bulletin 4-2017

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2017

22.8.2017

Nové speciální číslo časopisu OK HOLDING BULLETIN Zemědělský speciál 2017 právě vychází.

Ke stažení

OK HOLDING BULLETIN - ZEMĚDĚLSKÝ SPECIÁL 2017

OK HOLDING BULLETIN 3/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2017

1.7.2017

Představujeme třetí číslo čtvrtletníku, ve kterém se dozvíte o dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING a další zajímavé informace.

Ke stažení
OK Holding Bulletin 3-2017

OK HOLDING BULLETIN 2/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2017

1.4.2017

Představujeme druhé číslo čtvrtletníku, mapujícího dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK Holding Bulletin 2-2017
 

OK HOLDING BULLETIN 1/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2017

1.1.2017

Představujeme první číslo čtvrtletníku, mapujícího dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OKH BULLETIN_1/2017